SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRDİ
11/08/2023 13:08
Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı Dalış ve Emniyet Timleri, yaz aylarında boğulma olaylarını engellemeye yönelik olarak plajlardaki denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
![](http://kusahaber.com/uploads/types/Taigo---600x400_Lena%5B96%5D.jpg)
Sahil güvenlik timlerince, 05-06 Ağustos tarihlerinde Aydın il genelinde bulunan özel plajlarda ve halk plajlarında hafta sonları 09.00-19.00 saatleri arasında, boğulma olaylarının önüne geçebilmek maksadıyla denetleme ve bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirildi.
![](http://kusahaber.com/uploads/types/KU%C5%9EADASI%20MUSLUK.jpg)
Toplam 19 denetlemede, 790 vatandaş ve 24 cankurtaran, denizde can emniyeti ve boğulma olayları konularında bilgilendirildi.
![](http://kusahaber.com/uploads/types/ARYA.jpg)
![](http://kusahaber.com/uploads/types/%C5%9EEB.jpg)
Şerif AKARÇEŞME - serifakarcesme@hotmail.com